پرسش های متداول

1. چگونه می توانم در آزمونهای این آموزشگاه شرکت کنم؟

شرکت در امتحانات سایت کار آسانی است ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس با نام کاربری و رمز عبور خود وارد پروفایل شخصی خود شوید نام درس امتحانی خود را انتخاب کنید و آزمون دهید.

2. شرایط شرکت در آزمونهای دشوارتر چیست؟

برای شرکت در آزمونهای پیشرفته مانند آزمونهای نمونه دولتی شما باید سطح آمادگی خود را ثابت کنید و امتیاز شما بعد از سه بار شرکت در هر امتحان بالاتر از حدنصاب مدیر امتحانات باشدیعنی حداقل هشتاد درصد سوالات را جواب درست بدهید تا برایتان رمز شرکت رایگان آزمون نهایی ارسال شود .

3. آیا آزمونهای این سایت رایگان است؟

بله آزمونهای سایت برای کلیه اعضای سایت رایگان است مگر اینکه شما برای خود درخواست آزمون اختصاصی و پیشرفته ای را به مدیر امتحانات داده باشید که هزینه کمی باید بابت آن بپردازید.

4. آیا از نتایج امتحانات سایرین می توانم با خبر شوم ؟

بله اما مشخصات سایر داوطلبان را نمی توانید مشاهده کنید و فقط عملکرد سایر رقبا در آزمونهای مختلف را در یک جدول خواهید دید هدف این آموزشگاه این است همه شرکت کنندگان به حد تسلط درسی برسند و مهارتهای امتحانی همه تقویت شود ودر مرحله بعد آزمون نهایی بدهند

5. این آموزشگاه به غیر از آزمونها چه خدماتی به دانش آموزان می دهد؟

این آموزشگاه در شروع کار است و خدماتش افزوده خواهد شد برنامه ریزی تحصیلی ،مشاوره اختصاصی و روانی و هدایت تحصیلی و شغلی نیز در این آموزشگاه داده می شود فکر می کنم با حمایت شما بزودی امکانات و خدمات سایت افزایش یابد.

6. چگونه می توانیم به مدیریت امتحانات درخواست یا پیام بدهیم؟

روی منو اصلی ارتباط با ما کلیک کنید و بعد از تکمیل فرم  درخواست یا پیام خود را بصورت مختصر بنویسید و برای ما ارسال کنید و منتظر پاسخ باشید .

7. قوانین ومقررات انجمن گفتگو و تبادل نظر چیست؟

کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال نظر یا پرسش در انجمن گفتگو و تبادل نظراز کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب،مشاهده هر گونه بی احترامی به كاربران دیگر، مدیر سایت، حساب آن كاربر در اولین فرصت مسدود و دسترسی وی به انجمن‌ گفتگو قطع خواهد کرد. مطلقا در نظرات یا پیام ها بی احترامی نفرمایید واز طرح مسایل سیاسی و مذهبی خوداری کنید . -از تذکر دادن به کاربران دیگر با استفاده از لحن تند یا الفاظ نامناسب خودداری نمایید. دقت بفرمایید که شما ملزم به پاسخ دادن به سوال کاربران دیگر نیستید و اگر اینکار را انجام می دهد به نیت کمک و همراهی ایشان است. لذا از لحن مناسب استفاده بفرمایید و از کنایه زدن یا تمسخر ایشان به هر صورتی قویا بپرهیزید. تشخیص این مورد در پست ها بر عهده مدیر انجمن مربوطه می باشد الگوهای اخطار: ===== کلام نامناسب ===== لطفا از کلام مناسب‌تری در ارسال‌های خود استفاده نمایید. لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید

8. چگونه می توانیم معماهای ریاضی خود را در آموزشگاه مجازی منتشر کنیم؟

ابتدا در سایت عضو شوید و سپس از طریق پیام رسان سایت معمای خود را ارسال کنید تا بررسی شود